+48 531-900-630 biuro@mlog.pl Gliwice, woj. śląskie pl en
REGAŁY / AUTOMATYKA
MAGAZYNOWA i PRZEMYSŁOWA

O nas

Podstawy działalności MLOG to bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy przy budowie i uruchamianiu magazynów tradycyjnych i automatycznych.

Doświadczenie oraz sprawdzeni i kompetentni pracownicy - jest to połączenie dzięki któremu każdy zlecony projekt zostanie ukończony terminowo i zgodnie z warunkami technicznymi, obowiązującymi standardami a także dużą dokładnością oraz starannością.

Nasz zespół to kilka niezależnych brygad monterskich. Pozwala nam to na prowadzenie wielu montaży równolegle o bardzo różnym stopniu skomplikowania. Jeżeli wymaga tego projekt możemy wykonać i skoordynować również prace elektryczne na obiekcie.

Pracownicy i współpracownicy MLOG to specjaliści z zakresu montażu konstrukcji stalowych, mechaniki maszyn a także elektryki i elektromechaniki.

Wykonujemy montaże w Polsce a także w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Nasi pracownicy są legalnie zatrudnieni, posiadają wszystkie wymagane prawem badania, szkolenia, dopuszczenia do pracy. Delegowanie pracowników za granice odbywa się zgodnie z przepisami państw UE.

Oferta

Zakres usług:

  • montaż regałów magazynowych
  • montaż wszelkiego rodzaju podestów i antresol
  • montaż automatyki magazynowej i przemysłowej
    (windy, przenośniki, bazy mobilne, układnice, roboty)
  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych
  • okresowe przeglądy regałów magazynowych
  • montaż szyn prowadzących dla układnic i baz mobilnych

Nasze nowe usługi:

  • nadzory nad prowadzonymi montażami (site i project management na obiekcie) *
  • legalizacja regałów które nie mają wymaganej prawem dokumentacji **


* Oferta skierowana jest do producentów oraz firm konsultingowych. MLOG może odciążyć Państwa od nadzoru nad pracami na obiekcie a także planowania całego procesu montażu.
** Polskie prawo nakłada na użytkownika regałów obowiązek okresowych przeglądów regałów. Oprócz okresowych przeglądów, który potwierdza stan techniczny regału, każdy regał powinien posiadać dokumentację i oznaczenia jasno określające maksymalne obciążenie, układ regałów i jego przeznaczenie. Brak takiej dokumentacji jest bardzo dużym uchybieniem skutkującym konsekwencjami finansowymi (kary nakładane przez PIP) a także karnymi (wypadek przy pracy osoby użytkującej regał bez dokumentów). Jeżeli nie posiadają Państwo takiej dokumentacji możemy ją odtworzyć. Dokumentacja jest przygotowywana przez osobę pełniącą samodzielną funkcję techniczną w budownictwie - konstruktora z uprawnieniami.

Kontakt

Zapraszam do współpracy producentów, dystrybutorów oraz finalnych użytkowników
dla regałów oraz automatyki magazynowej i przemysłowej. Piotr Michalik.


MLOG Piotr Michalik
Gliwice 44-100
NIP: 631-240-53-88

+48 531 900 630